הום סטייג'ינג - שרותים ומחירים

נתחיל כל תהליך בפגישת הכרות ויעוץ בתחום הכנת הנכס למכירה.

הפגישה תיארך כשעה ותכלול מספר שלבים:1. הגדרת יעדים משותפים עבור שדרוג הבית ותאום ציפיות לתהליך.

2. מעבר על חללי הבית, התרשמות כללית ממצבו והגדרה של חבילת הום סטייג'ינג המתאימה ביותר.

 3. זיהוי האזורים בבית ששידרוגם (בהשקעה כספית מינימלית) יהיה בעל הערך הרב ביותר עבור הקונים הפוטנציאלים.

4. בניה של הצעת עבודה מתאימה, אשר תתבסס על המסקנות שנגיע אליהן במהלך הפגישה ועל התקציב שיוגדר על ידכם.********************************************

עלות פגישת היעוץ תנוע בין 470 ש"ח ל-550 ש"ח (תלוי במרחק של הנכס ממשרדינו)

סכום זה יזוכה מהעלות של יום העבודה המלא הראשון, לאחר הזמנה של אחת מחבילות השרותים הבאות:

the+brush.jpg

מייקאובר מלא

החבילה מתאימה לבעלי הנכסים אשר לא עברו שיפוץ לקראת המכירה, ודורשים ליווי צמוד במהלך תהליך ההום סטייג'ינג המלא. אנחנו ב- Home Staging Solutions מצאנו את הפתרונות הזולים ויחד עם זאת איכותיים, אשר יחסכו מכם את הצורך בהשקעה הגבוהה הכרוכה בד"כ בשיפוץ כולל של הבית, על מנת להביאו למצב מכירה אופטימלי. השימוש בפתרונות שלנו יעלה את ערכו של הנכס שלכם, ויקצר את תהליך המכירה. תוכנית העבודה שנרכיב תתבסס על ההחלטות המשותפות אליהן הגענו במהלך פגישת היעוץ.

pillows2_whatwehave.jpg

לעבוד עם מה שיש

החבילה מתאימה לבעלי נכסים אשר שופצו לאחרונה, או אשר עוצבו בעבר. נכסים כאלה זקוקים להום סטייג'ינג על מנת ליצור אווירה ניטרלית בבית, ולהביאו למצב בו יתאים לקהל יעד כמה שיותר רחב. כך ניתן יהיה לקבל על הנכס את המחיר המקסימלי בזמן הקצר ביותר.

DYI+image1.jpg

עשה זאת בעצמך


החבילה מותאמת לאנשים אשר אוהבים לעסוק בעבודות כפיים והינם בעלי הזמן הפנוי לבצע את עבודות שדרוג הבית בעצמם. איש מקצוע מטעמינו יתן לכם הנחיות בעזרתן תוכלו לנהל את הפרוייקט האישי שלכם על בסיס דו"ח מפורט שנספק לכם.